Společnost IFTAR, spol. s r. o. byla založena v červenci 2008 se zaměřením na vývoz sportovního zboží, především pro zimní sporty - klasické bambusové sněžnice,  hokejové puky, štulpny a dětské lyže. Naše dodávky směřují zejména na sever Evropy, ale i na Slovensko, do Rakouska, Německa, Švýcarska.

 

V červenci 2009 jsme převzali výrobu sportovního textilu v Jihlavě – Bedřichově (původně Horácko v. d., později Pavel Pavelka Economy).

Hokejové štulpny

Štulpny pleteme z kvalitního polyesteru ve čtyřech základních velikostech (senior, junior, boy, XS), pro lední hokej nebo hokejbal bez podpínky, pro např. in-line hokej můžeme na zakázku připravit i štulpny s podpínkou. Samozřejmostí je i možnost úpravy rozměrů. Kromě standardního provedení se dvěma úzkými a jedním širokým pruhem můžeme na objednávku štulpny dodat i s jiným rozložením pruhů (kombinace max. čtyř barev, pruhy pouze horizontální) nebo jednobarevné. Standardně pleteme štulpny ze čtyř vláken, na objednávku vyrobíme ale i "hrubé" zápasové štulpny (ze šesti vláken), v případě zájmu jsme schopni zajisiti i výšivku loga.

Hokejová ribana

Hokejová ribana dodáváme v široké velikostní škále (od vel. 100 do 200), nejčastěji v černé barvě, jednodílné. Při objednávkách většího množství můžeme dodat ribana i v bílé nebo tmavě modré. Šijeme i ribana dvoudílná. Pro ribana používáme výhradně české materiály – jednolícní bavlněný úplet nebo dírkovaný bavlněný úplet (mesh).

Hokejové dresy

Tréninkové hokejové dresy šijeme ze 100 % polyesteru, v šesti základních barvách, i zde existuje možnost zajištění barevného provedení dresu podle požadavku zákazníka.

Další sortiment

Kromě tohoto nosného výrobního programu pleteme i štulpny pro fotbal, šijeme např. hokejbalové kalhoty, dresy na fotbal, rozlišovací vesty a dresy pro další sporty (např. košíková, odbíjená).

 

V našem e-shopu Vám nabízíme zejména naše výrobky z vlastní produkce - hokejový a fotbalový textil, zejména štulpny - pro lední hokej, hokejbal, in-line hokej i fotbal.

Kromě toho zde najdete i klasické bambusové sněžnice, jejichž výroba má v České republice (resp. v Československu) dlouhou tradici.